Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Lider Importu” od TVM Transport & Logistics

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach dziesięciolecia naszego Partnera Biznesowego – firmy TVM Transport & Logistics Sp. z o.o. To dla nas zaszczyt współpracować z tak renomowanym partnerem w dziedzinie LTL i drobnicy międzynarodowej.

Podczas uroczystej gali, nasza firma została uhonorowana tytułem „Lider Importu” w kategorii, w której konkurują najlepsi w branży. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania ciężkiej pracy Zespołu Tirsped. Ta nagroda stanowi potwierdzenie naszego nieustannego rozwoju i zaangażowania w dziedzinach importu i dystrybucji.

„Współpraca z TVM Transport & Logistics sp. z o.o. jest dla nas nieocenionym wsparciem, które umożliwia świadczenie wysokiej jakości usług spedycji drogowej i intermodalnej. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za zaufanie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie osiągać kolejne sukcesy.” — Daniel Rokicki, Sales and Business Development Director – Road Freight.

„Wspólnie patrzymy w przyszłość z optymizmem i zapałem, gotowi sprostać kolejnym wyzwaniom i tworzyć solidne fundamenty dla przyszłości transportu i logistyki.” — Marcin Piotrowski, Road Freight Division Manager.

2048 1536 Blog Tirsped