Magazynowanie towarów - magazyny Warszawa

Poznaj kompleksową obsługę towarów w naszych magazynach. Wszystkie firmy, które chcą skorzystać z usług magazynowych, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Świadczymy usługi magazynowania

- magazyn krajowy, magazyn czasowego składowania, skład celny, magazyn na wolnym powietrzu.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


powierzchnie magazynowe - bezpyłowe posadzki, systemem wysokiego składowania

specjalistyczne usługi magazynowe: magazynowanie gabarytów i dłużyc

tworzenie pakietów promocyjnych, konfekcja, przepakowanie, foliowanie, bindowanie

dołączanie instrukcji obsługi oraz karty gwarancyjnej

pracujemy w oparciu o wdrożone zasady HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) i GHP (Good Hygienic Practice)

magazyn pod dozorem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, w tym upoważnienie na składowanie Ubocznych Produktów Pochodzenia Zwierzęcego kat III

nowoczesny system zdalnego zarządzania magazynem WMS, z możliwością integracji z systemem klienta

obsługa na zasadach FIFO, FEFO i LIFO

zarządzanie numerami partii, serii oraz datą ważności magazynowanych towarów

terminal logistyczny w Warszawie o powierzchni magazynowej 14 000 m2

partnerski terminal logistyczny w Katowicach o powierzchni magazynowej 2 000 m2

ubezpieczenie towarów

ochrona i monitoring magazynów 24/7

nowoczesny sprzęt przeładunkowy

obsługa mienia przesiedlenia

profesjonalne zabezpieczanie ładunków przy użyciu poduszek pneumatycznych, pasów itp.Nasz internetowy system umożliwia mobilne śledzenie stanu magazynu, czyli nieograniczone zarządzania danymi w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Wynajem magazynów i powierzchni magazynowych w Warszawie

Na terminalu Tirsped w Warszawie, przy ul. Spedycyjnej 22 na Tarchominie oferujemy kompleksowo wyposażone nowoczesne magazyny o całkowitej powierzchni 14 000m2. Obiekty te obejmują magazyn krajowy, skład celny niepubliczny typu A, magazyn celny, a także magazyn funkcjonujący na wolnym powietrzu. Skład celny i magazyn celny podlega pod V Oddział II Urzędu Celnego - zlokalizowany również na terminalu Tirsped. Każda powierzchnia magazynowa posiada profesjonalne wyposażenie, niezbędne do prac przeładunkowych. Ponadto wszystkie nasze magazyny w Warszawie wyposażone są w regały wysokiego składowania oraz bezpyłowe posadzki, dzięki czemu magazynowanie towarów odbywa się w komfortowych warunkach. Należy również zaznaczyć, że wszystkie powierzchnie magazynowe są czyste, suche, sklasyfikowane w grupie A. Oferujemy wynajem magazynów na terenie Warszawy wraz z pełną obsługą logistyczną w zakresie przeładunków, konfekcjonowania, przepakowywania i przygotowywania towarów do dystrybucji - jednym słowem usługi magazynowe kompletnym zakresie. Poza naszymi magazynami oferujemy również wynajem ich powierzchni w porcie Gdynia oraz w Katowicach. Wszystkie magazyny spełniają najwyższe standardy nowoczesnej logistyki.

Powiatowy Lekarz Weterynarii, na podstawie przeprowadzonego auditu, podjął decyzję o wpisaniu firmy Tirsped Sp. z o.o., do rejestru zakładów, które podlegają rejestracji oraz nadał numer identyfikacji weterynaryjnej: 146560128. Tym samym, Tirsped posiada magazyn z certyfikatem weterynaryjnym, w którym możemy przechowywać towary naszych klientów, pochodzenia zwierzęcego bez wymogów temperaturowych (BWT). Jesteśmy również uprawnieni do eksportu w/w produktów na zagraniczny rynek, m.in. Serbii.

Zachęcamy naszych klientów do korzystania z udogodnienia informatycznego.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En