×
Menu

csrcsr

csrcsr


Społeczna odpowiedzialność to ważny element strategii funkcjonowania Tirspedu. Branża logistyczna wpływa na niemal wszystkie gałęzie gospodarki, a także na środowisko naturalne i otaczających nas ludzi. Wiemy, jak ważnym i odpowiedzialnym zadaniem jest poszanowanie wysokich wartości, takich jak: równość, transparentność, ekologia, czy integracja społeczna.


Odpowiedzialne zatrudnienie


Odpowiedzialne i stabilne zatrudnienie to przede wszystkim zapewnienie wszystkich praw pracowniczych, które dają umowy o pracę oraz wynagrodzenie przesyłane zawsze na czas. W Tirspedzie umowę o pracę otrzymasz nawet na okres próbny. Przez 31 lat działalności nie spóźniliśmy się z wypłatami nawet o 1 dzień!


Ekologia


W ostatnich latach gruntownie zmodernizowano systemy uzdatniania wody. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice i wiele innych, polskich miast ma wodę spełniającą wszelkie europejskie normy! Woda z kranu posiada minerały w tym biopierwiastki takie jak wapń i magnez. Aby zminimalizować ilość produkowanego plastiku, przystąpiliśmy do akcji "Piję wodę z kranu".


Równość


Tirsped jest miejscem wolnym od dyskryminacji. Szanujemy różnorodność oraz promujemy równe szanse w zatrudnieniu.


Biznes bez barier


Chcemy kreować i współtworzyć świat, w którym osoby niepełnosprawne nie czują się ciężarem, nie trwają w przekonaniu własnej nieudolności; wręcz przeciwnie – realizują siebie, swoje marzenia, są aktywne zawodowo, wybierając pracę, zgodną z predyspozycjami i umiejętnościami. Pracują, zarabiając na swoje utrzymanie oraz rozwijając swoje pasje i plany zawodowe. Dlatego przystąpiliśmy do programu Biznes Bez Barier!

Chcesz otrzymać ofertę?

zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe

KONTAKT