Wartości, którymi się kierujemy to:

Profesjonalizm

oznacza to dla nas, że wymagamy od siebie najwyższych standardów w obsłudze klientów darzących nas zaufaniem. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, przygotowując ofertę dopasowaną do jego potrzeb. Każdy nasz klient otrzymuje dedykowanego mu spedytora, który długofalowo zajmuje się obsługą i w pełni kompleksowo opiekuje się przesyłką. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę potwierdzoną Certyfikatem FIATA.

Rozwój

odnosi się do stałego rozwoju naszych pracowników, na których kompetencjach budujemy relacje z klientami. Inwestujemy w wiedzę poprzez szkolenia dla pracowników (m.in. nasi spedytorzy posiadają certyfikację FIATA) oraz dobre praktyki wymiany doświadczeń w Zespole.

Stabilność

od 1989 roku jesteśmy niezmiennie obecni na polskim rynku. Zapewniamy płynny przebieg transportów, bezpieczeństwo oraz stałość współpracy, przygotowujemy kompleksowe oferty. Jesteśmy stale dostępni i gotowi na kontakt z klientem.

Uczciwość

jest to wartość nadrzędna w procesie obsługi. Wierzymy, że wsparcie naszych polskich klientów w biznesie jest naszym patriotycznym obowiązkiem. Poufność przeprowadzanych transakcji, bezpieczeństwo informacji handlowych, to gwarantowana wartość we współpracy z nami. Uczciwość to również konkurencyjność w przygotowywanych przez nas ofertach. Dostosowywanie cen do aktualnych stawek rynkowych, wybór najlepszych przewoźników. Uczciwość to nasza postawa w sytuacjach losowych i kryzysowych, poszukiwanie najlepszego rozwiązania, negocjacje z przewoźnikami w trosce o dobro naszego klienta. Uczciwość jest dla nas nie tylko deklaracją, ale sposobem codziennego postępowania.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En