Doradztwo Ubezpieczeniowe

Skorzystaj z naszych usług w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego i skutecznego zarządzania ryzykiem. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce i na świecie, działamy w najlepiej pojętym interesie Klienta, oferujemy konkurencyjne stawki ubezpieczeń cargo na rynku.

Zapraszamy do kontaktu    

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Dostarczamy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe

Nasze usługi oparte są na specjalnie wynegocjowanych pakietach ubezpieczeniowych oferowanych przez: AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.; GOTHAER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.; InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.; PZU Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Dopasujemy ubezpieczenie do potrzeb Twojej firmy


Ubezpieczenie CARGO zapewnia ochronę przewożonego ładunku od momentu opuszczenia przez niego miejsca nadania do chwili dostarczenia do miejsca przeznaczenia, w tym również podczas załadunków, rozładunków i składowania.

Podstawowe ubezpieczenie wynikające z OC Spedytora lub OC Przewoźnika, chronią towar tylko i wyłącznie od szkód powstałych z winy spedytora lub przewoźnika. (Taka forma ubezpieczenia nie zapewnia dostatecznej ochrony, gdyż nie obejmuje wszystkich ryzyk wynikających z tytułu: ryzyk losowych, siły wyższej, wojen i strajków, awarii wspólnej, itp.)

Wartość ubezpieczonego towaru, zgodnie z życzeniem Klienta, możemy powiększyć o koszty: transportu, ubezpieczenia, cła, podatku VAT oraz 10% zryczałtowanej marży handlowej.

W ramach pakietu doradczego zapewniamy Państwu: zgłoszenie towaru do ubezpieczenia przy przyjęciu zlecenia spedycyjnego, prowadzenie w imieniu Klienta lub pomoc przy prowadzeniu postępowania likwidacyjnego, szybką wypłatę odszkodowania.Zapraszamy do kontaktu    

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En