Fracht i spedycja morska, transport kontenerowy

Poznaj kompleksową obsługę przesyłek pomiędzy portami z całego świata w relacji import i export. Wszystkie firmy, które chcą skorzystać ze spedycji międzynarodowej drogą morską, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    usługi / spedycja / spedycja morska

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Świadczymy usługi spedycji morskiej

- drobnicy LCL (Less then Container Load), całych kontenerów FCL (Full Container Load), ładunków masowych oraz przesyłek ponadgabarytowych i specjalistycznych.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


konsolidacje przesyłek w głównych portach świata

przewóz przesyłek specjalistycznych w kontenerach typu flat rack

przewóz w systemie Ro/Ro

możliwość wystawiania własnych konosamentów

obsługa celna w portach polskich oraz obsługa fiskalna w wybranych portach UE

fachowe doradztwo handlowe i ubezpieczeniowe

efektywny transport intermodalny z krótkim czasem przewozuNasz internetowy system umożliwia mobilne śledzenie przesyłek i stanu magazynu, czyli nieograniczone zarządzania danymi w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Transport morski

Oferowana przez nas spedycja międzynarodowa zakłada profesjonalny oraz kompleksowy transport morski pomiędzy portami z całego świata. Nieustannie rozwijając transport międzynarodowy, dajemy klientom możliwość przewozu wielu różnego rodzaju towarów. Podejmujemy się przewozu ładunków wszelkiego typu - czy to całokontenerowych, masowych, drobicy morskiej czy też ponadgabarytowych oraz konsolidacyjnych.

Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht morski oraz obsługę portową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy. W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna i dokumentacyjna, jak również konsulting handlowy oraz ubezpieczeniowy.
 

Spedycja międzynarodowa

Przeprowadzany za naszym pośrednictwem transport międzynarodowy odbywa się na optymalnie dobranych trasach oraz przy udziale najlepszych przewoźników. Dzięki temu spedycja morska w wykonaniu Tirsped to w każdym przypadku usługa w pełni profesjonalna - szybka, bezpieczna i solidna.

Wszystkie firmy, które interesuje spedycja międzynarodowa, drobnica morska, transport kontenerowy czy też inny drogą morską, zapraszamy do naszego biura spedycyjnego oraz agencji celnej znajdujących się porcie w Gdyni lub też do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie. W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach