Skład i magazyn celny - Warszawa

Wypróbuj efektywnej metody zarządzania finansami w firmie. Skorzystaj z usług składu celnego, wyprowadzając ze składu celnego partie towaru: kiedy chcesz i ile chcesz. Należności celno – podatkowe zapłacisz jedynie za dystrybuowaną partię. Wszystkie firmy, które chcą skorzystać z najlepszych rozwiązań celnych i logistycznych, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Dostarczamy najlepsze rozwiązania celne i magazynowe

Skład Celny typu A (Cargo Consultants, terminal logistyczny w Warszawie) współpracujący z Izbą Administracji Skarbowej oraz Mazowieckim Urzędem Celno –Skarbowym w Warszawie, zlokalizowanym przy na naszym terminalu logistycznym.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


kompleksowa obsługa towarów w składzie celnym

obsługa magazynowa

wdrażanie przesyłek w partiach

możliwość odroczenia należności celno-podatkowych na nieograniczony czas składowania towarów

tranzyt przesyłek do państw UE bez konieczności wprowadzania towarów na polski teren celny

scalenie towarów w celu ich wywozu z kraju

metkowanie, przepakowywanie towarów, nakładanie znaków akcyzy

zabezpieczenia na okres trwania tranzytu i w poczet należności celno – podatkowych w oparciu o porozumienie z agencja celną obsługująca skład celny

doradztwo w zakresie procedur celnych i handlowych

przechowywanie towarów zgodne z przepisami art. 98 ust. 2 Wspólnotowego Kodeksu Celnego

Nasz internetowy system umożliwia mobilne śledzenie stanu magazynu, czyli nieograniczone zarządzania danymi w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Skład celny to miejsce, które zostało uznane przez organ celny i podlega jego kontroli. Przechowywanie towarów musi być zgodne z obowiązującymi przepisami (art. 98 ust. 2 Wspólnotowego Kodeksu Celnego). W składzie celnym można składować towary wspólnotowe, jak również niewspólnotowe.

Magazyn celny w Warszawie

Na terminalu Tirsped w Warszawie, przy ul. Spedycyjnej 22 na Tarchominie oferujemy kompleksowo wyposażone nowoczesne magazyny o całkowitej powierzchni 14 000m2 obejmujące skład celney niepubliczny typu A, magazyn celny, magazyn krajowy, a także magazyn funkcjonujący na wolnym powietrzu. Skład celny i magazyn celny podlega pod V Oddział II Urzędu Celnego zlokalizowany również na terminalu Tirsped.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En