Usługi logistyczne

Poznaj kompleksową obsługę łańcucha dostaw – od producenta do finalnego odbiorcy w kraju lub za granicą. Firmy, które chcą skorzystać z najlepszych rozwiązań logistycznych w dowolnym miejscu na świecie, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Dostarczamy najlepsze rozwiązania logistyczne

- pełen zakres usług logistycznych: spedycja, transport, magazynowanie, dystrybucja, doradztwo i obsługa dokumentacyjna oraz ubezpieczeniowa, ujednolicony łańcuch transportu towarów.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


kompleksowy proces planowania i realizacji logistyki

doradztwo logistyczne w planowaniu przewozów i przechowywaniu towarów

optymalizacja dostaw i łańcuchów logistycznych

indywidualne projekty logistyczne

zarządzanie łańcuchami dostaw

specjalistyczne rozwiązania logistyczne dla niestandardowych zapytań

zgodność z zasadami ISO 9001:2015

realizacja założeń HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) i GHP (Good Hygienic Practice)

dozór Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, w tym upoważnienie na składowanie Ubocznych Produktów Pochodzenia Zwierzęcego kat III

sprawny przepływ informacji

optymalizacja kosztowa procesów logistycznych

doradztwo dokumentacyjne, handlowe i ubezpieczenioweNasz internetowy system umożliwia mobilne śledzenie stanu magazynu, czyli nieograniczone zarządzania danymi w każdym miejscu na świecie i o dowolnej porze.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Tirsped jest doświadczonym oraz cenionym przedsiębiorcą zajmującym się spedycją o zasięgu międzynarodowym, posiadającym wielu zagranicznych podwykonawców i kontrahentów. Dzięki temu, jako profesjonalna firma spedycyjna, naszym klientom możemy zagwarantować kompleksową obsługę łańcucha dostaw - począwszy od producenta, a kończąc na odbiorcy finalnym w kraju lub za granicą. Usługi logistyczne przez nas świadczone wyróżnia dbałość o najmniejsze szczegóły na każdym etapie współpracy.

Współcześnie każde przedsiębiorstwo oczekuje usług dostosowanych do swoich zasad pracy i wymagań. Nie inaczej jest w przypadku oczekiwań, jakim powinny sprostać firmy spedycyjne. Dlatego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, za każdym razem dobieramy odpowiednie środki transportu, jak i warunki magazynowania, aby jak najsprawniej zarządzać całym procesem dystrybucyjnym. Stosujemy różnego rodzaju nowoczesne rozwiązania, dzięki którym realizowane przez nas usługi spedycyjne cechuje szybkość oraz bezpieczeństwo. Nasza firma w zakresie spedycji wykorzystuje elektroniczny system monitorowaniem przesyłek zarówno w transporcie morskim, jak również lądowym, w który wyposażone są najlepsze firmy logistyczne. Dodatkowo, dzięki e-magazynom na naszym terminalu czuwamy nad czasem realizowanych zleceń oraz jakością świadczonych usług.

Jesteśmy świadomi, jak logistyka wpływa na funkcjonowanie i rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw, dlatego chcemy Państwu służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym transport towarów w firmach z każdej branży będzie przebiegał idealnie. Rozumiemy, że jedynie w ten sposób możemy zasłużyć na Państwa zaufanie i odnosić własne sukcesy tylko wraz z sukcesami handlowymi naszych klientów.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En