Logistyka i dystrybucja krajowa

Poznaj kompleksową obsługę transportu towarów z magazynu do klienta. Wszystkie firmy, które chcą skorzystać z usług dystrybucji na terenie Polski i Europy, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Świadczymy usługi dystrybucji

- kurierskie dostawy przesyłek spaletyzowanych i paczek na terenie Polski i Europy, przewozy całopojazdowe, częściowe, doładunki, drobnica i ponadgabaryty, obsługa każdego typu towarów, w tym ładunków chłodniczych i niebezpiecznych.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


śledzenie przesyłki i stała łączność z przewoźnikiem

obsługa transportu towarów w relacji „od drzwi do drzwi”

deklarowany czas dostawy przesyłek kurierskich

zweryfikowani podwykonawcy

dostawy realizujemy w ciągu 24h na terenie całego kraju

działamy zgodnie z zasadami Incoterms 2010

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    

Dystrybucja stanowi niezmiernie istotny element systemu logistycznego każdego przedsiębiorstwa, gdyż sprawność krajowych procesów dystrybucyjnych pozwala na obniżenie łącznych kosztów logistyki, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu obsługi klientów. Działania te wspólnie przyczyniają się do poprawy pozycji konkurencyjnej firmy na rynku.

Dystrybucja krajowa powinna zapewniać przemieszczenie produktów oraz materiałów ze składów dostawcy do poszczególnych obiektów należących do klienta, po możliwie jak najniższych kosztach. W logistyce przedsiębiorstw z dystrybucją często jest utożsamiany proces sprzedaży oraz dostarczania towarów do ostatecznych odbiorców. Im wyższy poziom logistyki dystrybucji, tym większa jest konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Logistyka dystrybucji ma za zadanie przede wszystkim:

  • zbieranie informacji dotyczących popytu,
  • koordynację przepływu produktów w celu optymalnego zaspokojenia popytu,
  • organizację transportu, magazynowania i sieci dystrybucji,
  • pakowanie towarów.

Tirsped sp. z o.o. wszystkim swoim partnerom zapewnia dystrybucję i nowoczesną logistykę na terenie całej Polski i Europy. Transport aranżujemy bazując na sieci przewoźników prywatnych i kurierskich w relacji door to door przez 24h (na terenie kraju). Zlecenia dystrybucji dotyczyć mogą zarówno transportu całopojazdowego jak i doładunku a nawet pojedynczych paczek. Na bieżąco monitorujemy status przesyłek dzięki czemu możemy gwarantować realizację zleceń "just in time".

Dystrybucja krajowa oraz logistyka globalna może być prowadzona w oparciu o każdą bazę dostawy zgodnie z zasadami Incoterms 2010.

Tirsped to obsługa logistyczna na najwyższym poziomie!

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En