Ranking Firm TSL

Ranking TSL 2022 Dziennika Gazety Prawnej – Tirsped z I miejscem i wyróżnieniem

Zdjęcie: Wojciech Górski

Dzisiaj odbyła się gala dwudziestego siódmego Rankingu Firm TSL, Dziennika Gazety Prawnej. Wydarzenie po raz pierwszy od wybuchu pandemii COVID-19 odbyło się stacjonarnie, dzięki czemu przedstawiciele wyróżnionych firm mieli przyjemność odbierania nagród osobiście oraz zarania głosu ze sceny. Podczas Gali zaprezentowane zostały najlepsze firmy z branży TSL (transport – spedycja – logistyka) w Polsce. Uroczystości towarzyszyły ciekawe prelekcje o sytuacji w branży oraz networking. Na rozdaniu nagród Tirsped reprezentował Prezes Zarządu firmy – Janusz Pietrzak.

Aby wziąć udział w rankingu należało spełnić kilka warunków, w tym wykazać w 2021 roku minimalnie 2 mln przychodu z usług TSL, które musiały stanowić przynajmniej 51% ogólnego przychodu.

Tirsped otrzymał nagrody w dwóch kategoriach

Ranking Firm TSL 2022

Z przyjemnością informujemy, że Tirsped zajął 1 miejsce w kategorii „Dynamika przychodów z działalności TSL” oraz otrzymał wyróżnienie w kategorii firm, których podstawową działalnością jest spedycja morska i oceaniczna, z której pochodzi około 74% naszych przychodów. Rok 2021 zakończyliśmy ze wzrostem +346,8%, w porównaniu do roku 2020. Sprzedaż Tirspedu w 2021 roku osiągnęła poziom 425,47 mln PLN.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz wyróżnionym firmom, ich Zarządom oraz Pracownikom. Dziękujemy Naszej Załodze za codzienną pracę oraz wspólnie wypracowany dobry wynik Tirspedu.

2560 1707 Blog Tirsped