Ranking TSL 2022 Dziennika Gazety Prawnej – Tirsped z I miejscem i wyróżnieniem

Ranking Firm TSL

Zdjęcie: Wojciech Górski

Dzisiaj odbyła się gala dwudziestego siódmego Rankingu Firm TSL, Dziennika Gazety Prawnej. Wydarzenie po raz pierwszy od wybuchu pandemii COVID-19 odbyło się stacjonarnie, dzięki czemu przedstawiciele wyróżnionych firm mieli przyjemność odbierania nagród osobiście oraz zarania głosu ze sceny. Podczas Gali zaprezentowane zostały najlepsze firmy z branży TSL (transport – spedycja – logistyka) w Polsce. Uroczystości towarzyszyły ciekawe prelekcje o sytuacji w branży oraz networking. Na rozdaniu nagród Tirsped reprezentował Prezes Zarządu firmy – Janusz Pietrzak.

Aby wziąć udział w rankingu należało spełnić kilka warunków, w tym wykazać w 2021 roku minimalnie 2 mln przychodu z usług TSL, które musiały stanowić przynajmniej 51% ogólnego przychodu.

Tirsped otrzymał nagrody w dwóch kategoriach

Ranking Firm TSL 2022

Z przyjemnością informujemy, że Tirsped zajął 1 miejsce w kategorii „Dynamika przychodów z działalności TSL” oraz otrzymał wyróżnienie w kategorii firm, których podstawową działalnością jest spedycja morska i oceaniczna, z której pochodzi około 74% naszych przychodów. Rok 2021 zakończyliśmy ze wzrostem +346,8%, w porównaniu do roku 2020. Sprzedaż Tirspedu w 2021 roku osiągnęła poziom 425,47 mln PLN.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz wyróżnionym firmom, ich Zarządom oraz Pracownikom. Dziękujemy Naszej Załodze za codzienną pracę oraz wspólnie wypracowany dobry wynik Tirspedu.