Biura do wynajęcia - Białołęka

Na terminalu Tirsped zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Spedycyjnej 22 (Białołęka/Tarchomin) oferujemy korzystny cenowo wynajem powierzchni biurowych.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie, zadzwoń! 22 519 70 25Dopasujemy biuro do potrzeb Twojej firmydostęp do pomieszczeń socjalnych

możliwość instalacji szybkiego łącza internetowego i klimatyzacji

parking przed budynkiemZlokalizuj Twoje biuro w centrum spedycyjno - logistycznym

Dwupiętrowy budynek mieści biura do wynajęcia o powierzchni około 300 m2. Funkcjonalny rozkład kondygnacji, umożliwia dowolną aranżację całego piętra na wyłączność jednego najemcy lub podział na średnie i małe powierzchnie biurowe.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie, zadzwoń!
22 519 70 25


Na naszą ofertę składają się nie tylko powierzchnie magazynowe do wynajęcia, ale również biura - umiejscowione w sąsiedztwie magazynów. Taką propozycje stanowią pomieszczenia znajdujące się w dzielnicy miasta stołecznego - w Białołęce.

Na terminalu Tirsped zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Spedycyjnej 22 (Białołęka / Tarchomin) oferujemy korzystny cenowo wynajem powierzchni biurowych. Dwupiętrowy budynek mieści biura do wynajęcia o wielkości łącznie około 300 m2. Niezwykle funkcjonalny rozkład kondygnacji powtarzalnej umożliwia zarówno dowolną aranżację całego piętra na wyłączność jednego najemcy, jak również podział na średnie i małe powierzchnie biurowe. Wszystkie  nasze biura mają wysoki standard, dostęp do pomieszczeń socjalnych, możliwość instalacji szybkiego łącza internetowego i klimatyzacji. Pomieszczenia wyróżnia dostęp do światła dziennego, natomiast przed budynkiem znajduje się parking.
Fakt, że Tirsped oferuje zarówno biura, jak również powierzchnie magazynowe, stanowi dodatkową zachętę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą związaną z obrotem towarowym.

Tirsped - wynajem powierzchni biurowych! Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 22/ 519 70 25.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie.

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach

En