Agencja celna - Tirsped

Poznaj kompleksową obsługę naszej Agencji Celnej z nowoczesnym składem celnym na terminalu logistycznym w Warszawie. Wszystkie firmy, które chcą skorzystać z najlepszych rozwiązań celnych i logistycznych, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie    usługi / usługi celne / agencja celna

Z nami zyskujesz:


przejrzyste kosztynajwyższe standardy w obsłudze towarów i transportówwszystkie usługi w jednym miejscu: spedycja, logistyka, magazyn, odprawa celna, doradztwo ubezpieczeniowe, obsługa dokumentacyjnarzetelni partnerzy w 187 krajach świata

Dostarczamy najlepsze rozwiązania w usługach celnych

Pełen zakres usług celnych: organizacja odpraw celnych, doradztwo celne, sprawdzanie poprawności dokumentacji, wystawianie dokumentów (zgłoszenia celne: importowe, eksportowe i tranzytowe), reprezentacja Klienta przed Urzędem Celno - Skarbowym, reprezentowanie Importera / Eksportera przed UCS w zakresie rewizji celnej oraz na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych –PUESC.

Agencja Celna w Warszawie / Terminal Logistyczny / ul. Spedycyjna 22
Agencja Celna w Warszawie / Terminal Cargo / ul. Wirażowa 35
Agencja Celna w Gdyni / Terminal Kontenerowy / ul. Energetyków 5
Import Partner w Hamburgu
Współpraca z Izbą Administracji Skarbowej oraz Mazowieckim Urzędem Celno–Skarbowym w Warszawie.

Dopasujemy usługę do potrzeb Twojej firmy


kompleksowa obsługa celna przesyłek w imporcie, eksporcie i tranzycie

obsługa towarów strategicznych

usługi celne w Polsce i na terenie najważniejszych europejskich portów morskich

odprawy celne fiskalne w krajach UE

zgłoszenia celne w procedurach uproszczonych: import, eksport, tranzyt

zgłoszenia celne importowe w procedurze uproszczonej z bezgotówkowym rozliczeniem podatku VAT

wystawianie świadectw pochodzenia

wystawianie karnetów TIR

wystawianie listów CMR

kompleksowa obsługa celna przeładunku towarów w tranzycie pod dozorem celnym

reprezentacja Klienta przed Graniczną Kontrolą Sanitarną

reprezentacja Klienta przed Inspekcją Handlową Artykułów Rolno - Spożywczych

obsługa deklaracji Intrastat

doradztwo w odprawie mienia przesiedleńczego i samochodów osobowych (spoza UE)Zapytaj o ofertę dla Ciebie    Kontakt 22 519 70 51 lub 506 164 315Działając jako profesjonalna agencja celna z terminalem zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa, pomożemy Państwu sprawnie i fachowo załatwić wszelkie niezbędne formalności związane z eksportem oraz importem towarów pochodzących z państw spoza Unii Europejskiej. Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • organizacji odpraw celnych,
  • doradztwie celnym,
  • sprawdzaniu poprawności dokumentacji.

Funkcjonowanie naszej agencji celnej opiera się na wykwalifikowanych pracownikach z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy posiadają merytoryczną wiedzę umożliwiającą świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko spedycją drogową, ale również morską, lotniczą oraz kolejową. Kompleksowo reprezentujemy interesy naszych klientów, zgłaszamy towary do składu celnego, a także dbamy o to, by wszystkie dokumenty zostały dostarczone na czas do odpowiednich instytucji.

Zapewniamy atrakcyjne stawki za transport oraz kompleksową obsługę, opierającą się na wyspecjalizowanych agentach w najważniejszych portach Europy i świata.


Skład celny

Skład celny to miejsce, które zostało uznane przez organ celny i podlega jego kontroli. Jako profesjonalnie działająca agencja celna, dysponujemy kompleksowo wyposażonymi, nowoczesnymi maga-zynami, zapewniając praktycznie nieograniczony okres składowania towarów.

Obsługa celna

Działając jako agencja celna z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy kompleksową obsługę celną przesyłek zarówno w eksporcie, jak również w imporcie. Usługi oferujemy także poza granicami Polski, na terenie najważniejszych europejskich portów morskich.

Odprawy celne eksportowe

Jedną z usług naszej agencji jest clenie w Hamburgu, a także na wielu innych unijnych przejściach granicznych. Wykonujemy odprawy celne fiskalne w krajach UE, które stanowią sposób na uniknięcie obowiązku płacenia podatku VAT od importu towarów przy odprawie celnej.

Odprawy celne uproszczone

W zakresie kompleksowej obsługi celnej przesyłek, realizujemy uproszczone odprawy celne. Proponujemy profesjonalne usługi agencji celnych zarówno na terenie Polski (w Warszawie i Gdyni), jak również w najważniejszych europejskich portach (m.in. w Rotterdamie oraz Hamburgu).

Odprawy celne fiskalne

Oferowane przez nas usługi obejmują również odprawy celne fiskalne w krajach Unii Europejskiej. Dzięki odprawie celnej w jednym z krajów UE jest automatycznie dopuszczony do obrotu dzięki wewnątrzwspólnotowej polityki, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Usługa Intrastat

Działając jako profesjonalna agencja celna, świadczymy pełen zakres usług celnych, w tym m.in. zgłoszenia statystyczne INTRASTAT. System ten jest stosowany do dostarczania informacji dotyczących wysyłek oraz przywozów towarów wspólnotowych, których nie dotyczy cło.

Zaufali nam

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie. W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

0

Zadowolonych klientów

0

Lat na rynku

0

%

Bezszkodowości w przewozach