Wybieram Polskie!

2017-11-12

Tirsped jako polska prywatna firma, obecna na rynku od 1989 roku, z dużą uwagą śledzi zmagania krajowych firm z zagraniczną konkurencją. Popularyzacja gospodarczego i konsumenckiego patriotyzmu przyświeca od lat naszym działaniom. Najchętniej kierujemy naszą ofertę do polskich firm, zarządzanych bezpośrednio przez ich właścicieli, nastawionych na dynamiczny rozwój i walkę rynkową. Namawiamy, aby polskie firmy wspierały się wzajemnie, korzystając ze swoich usług, kupując polskie produkty, popularyzując polskość w świecie i dając szansę na rozwój lokalny, ale i na arenie międzynarodowej, gdzie jako kraj i naród mamy dużą szansę aby zaistnieć z produktami o wysokiej europejskiej jakości.

My sukces osiągnęliśmy naszą ciężką pracą, wieloletnim zaangażowaniem i nastawieniem na dynamiczny rozwój. Staramy się zarazić polskie firmy ideologią, aby wspierać siebie wzajemnie, aby korzystać z usług polskich firm, aby kupować polskie produkty.

Liczymy, iż z uwagi na popularyzację gospodarczego patriotyzmu zechcą Państwo ponownie rozważyć naszą ofertę i propozycję współpracy. Ze swojej strony deklarujemy, iż na pewno nie zmarnujemy danej nam szansy, zapewniając Państwu najwyższej jakości serwis i opiekę spedycyjną przy zachowaniu rynkowego poziomu cenowego. Zapraszamy do współpracy!