Spedycja i transport międzynarodowy

Rok założenia 1989

Realizujemy zlecenia z zakresu transportu międzynarodowego na terenie całej Europy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy rozbudowaną sieć połączeń między dowolnymi państwami, zapewniając profesjonalną obsługę od kartonu do ładunku wielotonowego.

Naszą specjalnością jest morski, lotniczy, samochodowy, a także kolejowy transport międzynarodowy. Współpracujemy z klientami ze wszystkich branż, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, podejmując się przewozu nawet najbardziej niestandardowych towarów. Spedycją międzynarodową zajmujemy się kompleksowo, proponując obsługę przesyłek importeksport oraz organizację przewozu kontenerowego, drobnicowego, ekspresowego, itp. Podejmujemy trafne i starannie przemyślane decyzje, które od lat czynią z nas rzetelnego oraz wiarygodnego dostawcę usług z dynamicznie rozwijającej się dziedziny, jaką jest spedycja międzynarodowa.

Transport morski

Składowanie i transport kontenerowy w porcie morskim

Transport morski pozwala na dostarczenie różnego rodzaju towarów na duże odległości. Realizujemy usługę morskiej spedycji międzynarodowej, oferując przewóz ładunków cało kontenerowych i drob-nicowych wraz z kompleksową i profesjonalną obsługą w eksporcie, imporcie i tranzycie towarów.

Transport lotniczy

Spedycja lotnicza daje możliwość dostarczenia towarów szybko i bezpiecznie praktycznie w każde miejsce na świecie. Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu lotniczego transportu międzynarodowego, realizując odprawy celne u klientów, w lokalnych agencjach celnych oraz na lotniskach.

Transport kolejnowy

Samochodowy transport międzynarodowy pozwala na przewóz jednym środkiem komunikacyjnym zarówno mniejszych, jak i większych ładunków. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji usług spedycji samochodowej, gwarantując krótkie terminy dostaw oraz nowoczesną flotę transportową.

Transport samochodowy

Kolejowa spedycja międzynarodowa pozwala na bezpieczny oraz terminowy przewóz dużych potoków ładunkowych. Kompleksowo realizujemy zlecenia z zakresu transportu kolejowego, przewożąc towary neutralne, niebezpieczne, ładunki chłodnicze oraz wiele innych.