Usługi logistyczne

Twórcze myślenieRok założenia 1989

Oferujemy:

  • wyspecjalizowaną obsługę logistyczną na wysokim poziomie,
  • ujednolicony łańcuch transportu towarów powierzonych w nasze ręce,
  • partnerską współpracę usługową i handlową,
  • możliwość dostosowania usług logistycznych do indywidualnych oczekiwań Klienta, 
  • opcję skorzystania z wybranej metody transportu, zgodnej z potrzebą Klienta.

Gwarantujemy:

  • obniżenie kosztów usług logistycznych po stronie Klienta,
  • fachowe doradztwo związane z czynnościami ubezpieczeniowymi, dokumentacyjnymi i logistycznymi,
  • płynny przekaz towarów oraz informacji,
  • specjalistyczne działania, w pełni zgodne z zasadami ISO 9001:2001, założeniami Dobrej Praktyki Higienicznej i systemu HACCP,
  • szybko i profesjonalnie działający serwis.


Tirsped jest doświadczonym oraz cenionym przedsiębiorcą zajmującym się spedycją o zasięgu międzynarodowym, posiadającym wielu zagranicznych podwykonawców i kontrahentów. Dzięki temu, jako profesjonalna firma spedycyjna, naszym klientom możemy zagwarantować kompleksową obsługę łańcucha dostaw - począwszy od producenta, a kończąc na odbiorcy finalnym w kraju lub za granicą. Usługi logistyczne przez nas świadczone wyróżnia dbałość o najmniejsze szczegóły na każdym etapie współpracy.

Współcześnie każde przedsiębiorstwo oczekuje usług dostosowanych do swoich zasad pracy i wymagań. Nie inaczej jest w przypadku oczekiwań, jakim powinny sprostać firmy spedycyjne. Dlatego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, za każdym razem dobieramy odpowiednie środki transportu, jak i warunki magazynowania, aby jak najsprawniej zarządzać całym procesem dystrybucyjnym. Stosujemy różnego rodzaju nowoczesne rozwiązania, dzięki którym realizowane przez nas usługi spedycyjne cechuje szybkość oraz bezpieczeństwo. Nasza firma w zakresie spedycji wykorzystuje elektroniczny system monitorowaniem przesyłek zarówno w transporcie morskim, jak również lądowym, w który wyposażone są najlepsze firmy logistyczne. Dodatkowo, dzięki e-magazynom na naszym terminalu czuwamy nad czasem realizowanych zleceń oraz jakością świadczonych usług.

Jesteśmy świadomi, jak logistyka wpływa na funkcjonowanie i rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw, dlatego chcemy Państwu służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym transport towarów w firmach z każdej branży będzie przebiegał idealnie. Rozumiemy, że jedynie w ten sposób możemy zasłużyć na Państwa zaufanie i odnosić własne sukcesy tylko wraz z sukcesami handlowymi naszych klientów.