Transport z Chin

Daleki Wschód jest całkiem blisko

Rok założenia 1989

Szukacie Państwo szansy dla swojego biznesu? Pragniecie importować towary z zagranicy? Wyrażacie chęć nawiązania stałej współpracy z jednym z największych partnerów handlowych na świecie? Krajem, który w tym aspekcie może poszczycić się niepodważalnie dominującą pozycją są Chiny. Dlatego też, jeśli Waszym celem, a zarazem kluczowym punktem zainteresowania jest transport z Państwa Środka, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Jak długo trzeba czekać na towar sprowadzany z Chin?

Transport z Chin zazwyczaj odbywa drogą morską, gdyż jest to najtańsza możliwość przewiezienia drobnicy. W zależności od tego, czy wybierzemy opcję przewozu towaru do portu zlokalizowanego w Gdańsku, Gdyni czy w Hamburgu, należy brać pod uwagę różne terminy jego dostarczenia. Transport morski z tak odległego kraju, jakim są Chiny, trwa średnio trzydzieści dni. Na transport bezpośrednio do Polski należy natomiast oczekiwać około półtora miesiąca. Do czasu samego przetransportowania zamówionych produktów trzeba ponadto doliczyć kilka dni na dopełnienie niezbędnych formalności w magazynie celnym.

Drobnica morska - koszt transportu z Chin

Produkty z Chin są transportowane zarówno przez pośredników, jak i przez małe firmy, które w ramach cięcia kosztów decydują się na zamówienie towaru bezpośrednio od producenta. Jeśli kupujemy jeden przedmiot, wówczas możemy sobie pozwolić na transport lotniczy, którego koszt będzie wynosił kilkadziesiąt złotych. Jeżeli jednak chcemy zamówić większą ilość towaru, wówczas powinna nas zainteresować drobnica morska lub transport kontenerowy. Cena, jaką należy zapłacić za spedycję morską będzie dużo niższa niż w przypadku paczek lotniczych, jednak trzeba mieć na uwadze nieco dłuższy czas czekania na zamówienie. Jeśli zależy nam na priorytecie, spedycja morska może nie spełnić naszych oczekiwań.

Formalności

Spedycja międzynarodowa z Chin, jak każde usługi logistyczne, wiąże się z koniecznością załatwienia dużej ilości formalności. Jeśli po raz pierwszy organizujemy przewóz towaru na trasie Chiny - Polska, możemy mieć trudności z wypełnieniem wszystkich obowiązujących procedur. Wówczas o wiele prostszym rozwiązaniem może być zlecenie organizacji całego morskiego transportu kontenerowego profesjonalnej firmie. Jako doświadczone przedsiębiorstwo w branży usług logistycznych, wszystkim klientom zapewniamy fachową pomoc w spedycji międzynarodowej.

Magazynowanie

Poza przewozem, warto także wcześniej zastanowić się, co stanie się z zamówionym towarem po jego odebraniu w docelowym porcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy wynajem magazynów, umożliwiających bezpieczne i pewne magazynowanie towarów. Powierzchnia magazynowa, jaką dysponujemy, znajduje się na terenie nowoczesnego terminala logistycznego, który obejmuje magazyny czasowego składowania, magazyny krajowy, magazyny na wolnym powietrzu oraz skład celny.

Naszym obecnym i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących importu z Dalekiego Wschodu. Naszą domeną jest w szczególności transport z Chin.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz sieć dalekowschodnich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi Importu towarów z krajów azjatyckich oraz organizacji spedycji i logistyki. Proponujemy transport morski, lotniczy i drogowy z Chin oraz z wielu innych zakątków świata. Świadczymy również usługi transportu morskiego drobnicowego.

Obsługujemy import z Azji, a naszą specjalnością jest transportowanie z Chin. Świadczymy pomoc na najwyższym poziomie.

W ofercie naszej agencji celnej z siedzibą na terenie miasta Warszawa znajduje się zarówno drobnica morska, jak i transport kontenerowy oraz lotniczy z całego świata, jednak naszą specjalnością jest import z Chin, Indii oraz innych państw Dalekiego Wschodu. Gwarantujemy łańcuch logistyczny poczynając od transportu, po obsługę dokumentacyjną, celną i magazynową. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy i całej Polski.