Transport z Chin

Daleki Wschód jest całkiem blisko





Rok założenia 1989

Szukacie Państwo szansy dla swojego biznesu? Pragniecie importować towary z zagranicy? Wyrażacie chęć nawiązania stałej współpracy z jednym z największych partnerów handlowych na świecie? Krajem, który w tym aspekcie może poszczycić się niepodważalnie dominującą pozycją są Chiny. Dlatego też, jeśli Waszym celem, a zarazem kluczowym punktem zainteresowania jest transport z Chin, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Naszym obecnym i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących importu z Dalekiego Wschodu. Naszą domeną jest w szczególności transport z Chin.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz sieć dalekowschodnich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi Importu towarów z krajów azjatyckich oraz organizacji spedycji i logistyki. Proponujemy morski, lotniczy i drogowy transport z Chin oraz z wielu innych zakątków świata. Świadczymy również usługi transportu morskiego drobnicowego.

Obsługujemy import z Azji, a w szczególności transport z Chin. Świadczymy pomoc na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajduje się zarówno drobnica morska, jak i transport kontenerowy oraz lotniczy z całego świata, jednak naszą specjalnością jest import z Chin, Indii oraz innych państw Dalekiego Wschodu. Gwarantujemy łańcuch logistyczny poczynając od transportu, po obsługę dokumentacyjną, celną i magazynową. Zapraszamy do współpracy.