Transport do Afryki

Afryka czarna perła biznesu

Rok założenia 1989

Afryka jest jednym z kontynentów, który w zakresie wymiany towarowej charakteryzuje się wyraźnie korzystnymi perspektywami oraz daje jedne z największych możliwości inwestycyjnych. Zarówno transport do Afryki, jak również import z jej krajów okazują się doskonałą szansą dla polskich przedsiębiorców, którzy pragną wykorzystać swój potencjał oraz rozwinąć prowadzoną działalność gospodarczą.

Afryka to kontynent wielkich szans. Naszym Klientom i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących wymiany handlowej import z Afryki i eksport do Afryki.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz sieć afrykańskich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi eksportu i importu towarów do / z krajów afrykańskich oraz w dziedzinie organizacji spedycji i logistyki.

Eksport i import do/z Afryki

Naszą misją jest pobudzenie zainteresowania polskich podmiotów gospodarczych współpracą z krajami Czarnego Lądu. Uważamy, że transport do Afryki, a także import towarów z tej części świata stwarza ogromne możliwości inwestycyjne i jest szansą na osiągnięcie spektakularnego sukcesu na polu handlu zagranicznego. W szczególności rozwojem biznesu i wymiany handlowej zainteresowane są kraje Afryki Zachodniej (Nigeria, Ghana, Kamerun, Senegal, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea, Togo) oraz kraje Afryki Wschodniej (Kenia, Tanzania) od lat mamy doświadczenie w obsłudze transakcji do / z Afryki Północnej (Egipt, Libia, Tunezja, Algieria, Maroko) oraz Afryki Południowej (Republika Południowej Afryki).  

Wymiana gospodarcza z przedsiębiorcami z Afryki może mieć znaczny wpływ na sytuację gospodarczą wielu polskich firm, które zamierzają rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki egzotyczne. Korzystając z doświadczenia naszych lokalnych agentów w znacznej mierze znamy realia i atmosferę stosunków handlowych w krajach afrykańskich. Nasza oferta obejmuje transport morski kontenerowy i drobnicowy oraz lotniczy z całego świata, jednak naszą specjalnością jest transport do / z Afryki. Gwarantujemy łańcuch logistyczny poczynając od transportu, po obsługę dokumentacyjną, celną i magazynową. 

Afryka to wielki potencjał możliwości biznesowych. Służymy radą, pomocą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy.