Wynajem powierzchni biurowej

Dobrze wyposażone biura do wynajęcia - Białołęka i TarchominRok założenia 1989
Na naszą ofertę składają się nie tylko powierzchnie magazynowe do wynajęcia, ale również biura - umiejscowione w sąsiedztwie magazynów. Taką propozycje stanowią pomieszczenia znajdujące się w dzielnicy miasta stołecznego - w Białołęce.

Na terminalu Tirsped zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Spedycyjnej 22 (Białołęka / Tarchomin) oferujemy korzystny cenowo wynajem powierzchni biurowych. Dwupiętrowy budynek mieści biura do wynajęcia o wielkości łącznie około 300 m2. Niezwykle funkcjonalny rozkład kondygnacji powtarzalnej umożliwia zarówno dowolną aranżację całego piętra na wyłączność jednego najemcy, jak również podział na średnie i małe powierzchnie biurowe. Wszystkie  nasze biura mają wysoki standard, dostęp do pomieszczeń socjalnych, możliwość instalacji szybkiego łącza internetowego i klimatyzacji. Pomieszczenia wyróżnia dostęp do światła dziennego, natomiast przed budynkiem znajduje się parking.
Fakt, że Tirsped oferuje zarówno biura, jak również powierzchnie magazynowe, stanowi dodatkową zachętę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą związaną z obrotem towarowym.

Tirsped - wynajem powierzchni biurowych! Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 22/ 519 70 25.