Transport do Ameryki Południowej

Twoja nowa szansa

Rok założenia 1989

Transport do Brazylii, Meksyku i innych krajów

Interesuje Państwa wymiana towarowa z partnerami zagranicznymi? Spośród wielu kontynentów, to właśnie Ameryka Południowa stanowi tę część świata, która jest bardzo otwarta na handel z innymi krajami. Dlatego też transport do Brazylii, Meksyku, Argentyny, Peru i innych państw Ameryki Południowej jest doskonałą propozycją dla wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty oraz stworzyć ogromną szansę dla rozwoju swojej działalności.

Ameryka Łacińska to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się światowych gospodarek, to obszar wielkich szans. Naszym Klientom i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących wymiany handlowej import z krajów Ameryki Łacińskiej i eksport do krajów Ameryki Łacińskiej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz sieć południowoamerykańskich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi eksportu i importu towarów do / z krajów Ameryki Łacińskiej oraz w dziedzinie organizacji spedycji i logistyki.

Naszą misją jest pobudzenie zainteresowania polskich podmiotów gospodarczych współpracą z krajami Ameryki Łacińskiej i uświadomienia im, że transport do Meksyku, Brazylii, Chile, Argentyny, Peru, a także na Karaiby może być doskonałą inwestycją, a tym samym wyśmienitym sposobem na rozwój biznesu. Gdyż to właśnie te kraje są najbardziej zainteresowane wymianą handlową z innymi państwami świata. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie obsługując transport do / z Ameryki Południowej.

Wymiana gospodarcza z przedsiębiorcami z Ameryki Łacińskiej może mieć znaczny wpływ na sytuację gospodarczą wielu polskich firm, które zamierzają rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki egzotyczne. Korzystając z doświadczenia naszych lokalnych agentów w znacznej mierze znamy realia i atmosferę stosunków handlowych w krajach Ameryki Południowej.

Nasza oferta obejmuje transport morski kontenerowy i drobnicowy oraz lotniczy z całego świata, jednak naszą specjalnością jest transport do Meksyku, Brazylii, Chile, Peru, Argentyny oraz import z tych krajów do Europy. Gwarantujemy łańcuch logistyczny poczynając od transportu, po obsługę dokumentacyjną, celną i magazynową. Ameryka Łacińska to wielki potencjał możliwości biznesowych. Służymy radą, pomocą i doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy.