Agencja celna - Tirsped

Rok założenia 1989

Działając jako profesjonalna agencja celna z terminalem zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa, pomożemy Państwu sprawnie i fachowo załatwić wszelkie niezbędne formalności związane z eksportem oraz importem towarów pochodzących z państw spoza Unii Europejskiej. Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • organizacji odpraw celnych,
  • doradztwie celnym,
  • sprawdzaniu poprawności dokumentacji.

Funkcjonowanie naszej agencji celnej opiera się na wykwalifikowanych pracownikach z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy posiadają merytoryczną wiedzę umożliwiającą świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko spedycją drogową, ale również morską, lotniczą oraz kolejową. Kompleksowo reprezentujemy interesy naszych klientów, zgłaszamy towary do składu celnego, a także dbamy o to, by wszystkie dokumenty zostały dostarczone na czas do odpowiednich instytucji.

Zapewniamy atrakcyjne stawki za transport oraz kompleksową obsługę, opierającą się na wyspecjalizowanych agentach w najważniejszych portach Europy i świata.
Kontakt bezpośredni z Agencją Celną:

tel: 22 519 70 51
kom: 506 164 315Skład celny

Magazynowanowanie przesyłek i palet

Skład celny to miejsce, które zostało uznane przez organ celny i podlega jego kontroli. Jako profesjonalnie działająca agencja celna, dysponujemy kompleksowo wyposażonymi, nowoczesnymi maga-zynami, zapewniając praktycznie nieograniczony okres składowania towarów.

Obsługa celna

Oprogramowanie komputerowe

Działając jako agencja celna z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy kompleksową obsługę celną przesyłek zarówno w eksporcie, jak również w imporcie. Usługi oferujemy także poza granicami Polski, na terenie najważniejszych europejskich portów morskich.

Odprawy w Hamburgu

Celnik przy odprawie

Jedną z usług naszej agencji jest clenie w Hamburgu, a także na wielu innych unijnych przejściach granicznych. Wykonujemy odprawy celne fiskalne w krajach UE, które stanowią sposób na uniknięcie obowiązku płacenia podatku VAT od importu towarów przy odprawie celnej.

Odprawy uproszczone

Szybkie odprawy

W zakresie kompleksowej obsługi celnej przesyłek, realizujemy odprawy uproszczone. Proponujemy profesjonalne usługi agencji celnych zarówno na terenie Polski (w Warszawie i Gdyni), jak również w najważniejszych europejskich portach (m.in. w Rotterdamie oraz Hamburgu).

Intrastat

Cło zoll - znak

Działając jako profesjonalna agencja celna, świadczymy pełen zakres usług celnych, w tym m.in. zgłoszenia statystyczne INTRASTAT. System ten jest stosowany do dostarczania informacji dotyczących wysyłek oraz przywozów towarów wspólnotowych, których nie dotyczy cło.